Bize bu adresten ulaşabilirsiniz

  • 0216 388 99 99 (Bilgi ve Randevu için)
  • 0216 376 97 88 (Santral)
  • info@deltahospital.com.tr
  • halklailiskiler@deltahospital.com.tr

Nasıl gidilir?

Kadıköy istikametinden gelmek için

E-5 karayolu üzerinden sefer yapan Gebze – Harem ya da Kadıköy – Kartal minibüsleri ile ve İETT’nin E-5 karayolu üzerinden Kartal istikametinde sefer yapan otobüsleri ile “Karayolları durağında” inip 50 metre yürümek sureti ile ulaşılabilir. Bunun dışında Kadıköy -Kartal seferlerini yapan metro hattı ile de Küçükyalı durağında inerek, yan yoldan 50 metre yürüyerekhastanemize ulaşılabilir. Hastanemiz, E-5 karayolunda yan yol üzerinde bulunmaktadır ve Karayolları Köprüsü yakınındadır.

Kartal istikametinden gelmek için

E-5 karayolu üzerinden sefer yapan Gebze- Harem ya da Kartal- Kadıköy minibüsleri ile ve İETT’ nin E-5 karayolu üzerinden Kadıköy istikametine sefer yapan otobüsleri ile “Karayolları durağında” inip Karayolları üst geçidinden yan yola bağlarak, 50 metre yürümek sureti ile ulaşılabilir. Ayrıca, Kartal – Kadıköy seferlerini yapan metro hattı ile de Küçükyalı durağında inerek yan yoldan 50 metre yürüyerek hastanemize ulaşılabilir.

Pendik istikametinden gelmek için

E-5 karayolu üzerinden sefer yapan Gebze- Harem ya da Pendik – Kadıköy minibüsleri ile ve İETT’ nin E-5 karayolu üzerinden Kadıköy istikametine sefer yapan otobüsleri ile “Karayolları durağında” inip Karayolları üst geçidinden yan yola bağlarak, 50 metre yürümek sureti ile ulaşılabilir. Ayrıca, Pendik’den Kartal istikametine giden toplu taşıma araçları ile Kartal metro istasyonunda inip, Kartal – Kadıköy seferlerine aktarma yaparak, metro hattı ile de Küçükyalı durağında inerek, yan yoldan 50 metre yürüyerek hastanemize ulaşılabilir.

Avrupa yakası istikametinden gelmek için

Avrupa yakasından hastanemize gelmek için Deniz yolu, Metrobüs ve Metro hatları kullanılabilmektedir.
Metrobüs ile gelecek misafirlerimizin “Uzunçayır” durağında inerek Kadıköy – Kartal Metro hattının Ünalan durağına aktarma yapması, metro hattı ile de Küçükyalı durağında inerek, yan yoldan 50 metre yürüyerek hastanemize ulaşılabilmesi mümkündür.
Yenikapı, Bakırköy, Beşiktaş, Kabataş ‘tan deniz yolu ile Kadıköy’e geçen misafirlerimiz Kadıköy – Kartal Metro hattı ile Küçükyalı durağında inerek yan yoldan 50 metre yürümek suretiyle hastanemize ulaşabilirler.
Sirkeci’den istikametinden deniz yolu ile gelmek isteyenler ise Sirkeci -Harem hattı ile Anadolu yakasına geçip, Harem’den Gebze istikametine giden minibüs ve İETT otobüsleri ile Karayolları durağında inerek yan yoldan 50 metre yürüyerek hastanemize ulaşabilirler.

Bizi bu adreste bulabilirsiniz

İdealtepe Mah. Akgüvercin Sok. No : 4 Küçükyalı – İstanbul

Bize yazabilirsiniz

*Zorunlu alanlar