Check Up

Check Up

Kendinize önem verin, check up yaptırın, sağlık durumunuzun farkında olun!

Doktora gitmek için hastalanmayı beklemeyin. Unutmayın ki bir çok hastalığın tedavisi ancak erken tanı ile mümkündür. Sağlığınız için yılda bir kez check-up yaptırarak erken tanı ve tedavi fırsatını kaçırmayın.

Check Up ile koruyucu sağlık hizmeti kapsamında olası hastalıkları erken dönemde tespit etmek, önlem almak ve böylece sağlığımızı koruyabilmemiz mümkün olabilmektedir. Ayrıca bir ağrı yada belirgin bir rahatsızlık olmasa da gizliden gizliye oluşmaya başlayan hastalıkların, henüz erken aşamadayken saptanması amacıyla Check Up yapılması uzmanlarca da önerilmektedir.

Check up, sağlıklı bireylerin sağlık durumlarının genel değerlendirilmesi ve henüz şikayete yol açmamış olası bir hastalığın tarama ile erken tanısıdır.

Check-up, sağlıklı bir bireyin sağlık halinin korunması, varsa hastalık risklerinin ortaya çıkarılması ve kanser, diyabet, kalp damar hastalıkları ve benzeri diğer ciddi sağlık sorunlarının erken teşhisi için uygulanan genel bir sağlık taramasıdır.

Check-up yaptırmak, kişinin kendine ve sağlığına özen göstermesidir.

Check-up sürecinde kişilere uygulanan testler, tek başlarına bakıldığında bir anlam ifade etmezler. Bu testleri yorumlayacak hekimlerin mesleki bilgi ve deneyimleri önemlidir. Hastanemiz; hazırlamış olduğu check up paketlerinin değerlendirmesini kapsamına göre doğru bir değerlendirme yapılabilmesi için konusunda uzman hekimlerden destek almaktadır.
 
Doktorlar check-up sırasındaki muayenelerinde, hastaların yaş, cinsiyet, çeşitli risk faktörleri ile ilgili topladıkları verilerden yola çıkarak gerekirse standart check-up paketini en uygun testlerle genişletir.

Check up taramaları sonucunda bu tür hastalıkların erken teşhisi, tedavi başarısını da artırmaktadır. Tıbbın her alanında ve her hastalığında erken farkındalık ve erken tedavi, kişinin yaşam konforunu artırarak, yaşam süresini de uzatacaktır.

Periyodik sağlık kontrolleriniz check up danışmanları eşliğinde yaş, cinsiyet, meslek ve yaşam standartlarınıza uygun özel programlar ile uzman doktorunuz ile birlikte belirlenmektedir.

Sağlığınız değerlidir!  Siz de sağlığınıza vakit  ayırın ve Check Up yaptırın…

  • Standart Check Up Paketleri (Kadın-Erkek)
  • Kardiyoloji Check Up Paketi
  • Kanser Tarama Check Up Paketleri (Kadın-Erkek)